Начало България Спор в Арчар прерасна във вандализъм и побой, двама мъже са обект на разследване

Спор в Арчар прерасна във вандализъм и побой, двама мъже са обект на разследване

Две досъдебни производства са образувани след инцидент в село Арчар, при който е пребит местен жител и са нанесени материални щети по автомобил, съобщиха от видинската полиция.

Случаят е от 31 май около 14:00 часа на ул. „Панайот Волов“. По данни на полицията 50-годишен жител на селото счупил предното панорамно стъкло и две странични стъкла на лек автомобил с видинска регистрация, собственост на местна жителка.

Непосредствено след инцидента 45-годишният съпруг на собственичката на автомобила нанесъл множество удари с дървен прът на 50-годишния мъж.

Пострадалият е бил транспортиран до МБАЛ „Света Петка“ във Видин, където след извършените прегледи и оказаната медицинска помощ е бил освободен.

На мястото е извършен оглед от оперативна група.

Споделете тази статия

Вашата реклама тук
Размери: 336x280 px

Абонирайте се

С натискането на бутона „Абониране“ потвърждавате, че сте прочели нашата Политика за поверителност.
Call Now Button