36-годишен мъж от Враца е катастрофирал с автомобил без регистрационни табели в село Баница, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 31 май около 06:00 часа. По първоначални данни лек автомобил без регистрационни номера, управляван от врачанина, се е ударил в дърво.
При извършената проверка служителите на реда установили, че водачът е неправоспособен и е шофирал след употреба на алкохол. Пробата с техническо средство отчела 1,15 промила алкохол в издишания въздух.
За констатираните нарушения на мъжа са съставени четири акта по Закона за движението по пътищата.
По случая е образувано бързо полицейско производство по чл. 345, ал. 2 от Наказателния кодекс. Разследването продължава.












