Начало Монтана Осем мъже нахлуха с брадви и дървени колове в ресторант в центъра на гр. Монтана

Осем мъже нахлуха с брадви и дървени колове в ресторант в центъра на гр. Монтана

На 11.02.2023 г. около 02,30 ч. на тел. 112 е получен сигнал за неизвестни мъже, които влезли с брадви и дървени колове в ресторант в центъра на гр. Монтана. При проведените оперативно-издирвателни мероприятия служители на РУ Монтана установили извършителите – 8 криминално проявени мъже, на възраст от 20 г. до 34 г., от кв. „Кошарник“ в гр. Монтана. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 325, ал. 1 от НК.

 

Споделете тази статия

Вашата реклама тук
Размери: 336x280 px

Абонирайте се

С натискането на бутона „Абониране“ потвърждавате, че сте прочели нашата Политика за поверителност.
Call Now Button