На 30 юни изтича последният срок, в който хората от Монтана могат да платят местните си данъци и такси с 5 процента отстъпка.
Тази година Общината удължи периода за плащане с отстъпка с два месеца.
„Призовавам всички граждани и собственици на фирми да използват времето до 1 юли и да изчистят задълженията си“, призова кметът на Монтана Златко Живков. Той изрази надежда, обръщението да стигне до повече хора, за да може общината да продължи работата си и изпълни инвестиционната си годишна програма.
Кметът на Монтана призова гражданите да платят местните данъци и такси
Споделете тази статия
Последни новини
Абонирайте се
С натискането на бутона „Абониране“ потвърждавате, че сте прочели нашата Политика за поверителност.
Категории
Последни новини



Започват обученията за членовете на СИК във Видин
април 2, 2026




Великденско хоро ще се извие на площада в Монтана
април 2, 2026




