Начало Видин Задържан е мъж от Арчар, шофирал след употреба на наркотици

Задържан е мъж от Арчар, шофирал след употреба на наркотици

27-годишен от Арчар, шофирал лек автомобил след употреба на наркотично вещество, е бил задържан в полицейския арест за срок до 24 часа, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Видин. Вчера (понеделник, 24 януари), около 15.10 часа в село Арчар полицейски служители спрели за проверка „Ауди“. При тестване с техническо средство пробата на водача реагирала положително на амфетамин. При извършена справка униформените констатирали, че временните регистрационни табели на колата са с изтекъл срок на валидност.
По случая в Районно управление – Видин е образувано досъдебно производство.

 

Споделете тази статия

Вашата реклама тук
Размери: 336x280 px

Абонирайте се

С натискането на бутона „Абониране“ потвърждавате, че сте прочели нашата Политика за поверителност.
Call Now Button