Начало България Ваканция, здравей! Да играем безопасно!

Ваканция, здравей! Да играем безопасно!

Петокласници от област Видин се включиха в ученически игри под надслов „Ваканция, здравей! Да играем безопасно!“, организирани от инспектори от детска педагогическа стая към районните управления.

В инициативата участваха ученици от четири училища – във Видин, Белоградчик и Кула. Децата демонстрираха знания и умения чрез решаване на тестове, игрословици и подреждане на пъзели с пътни знаци.

Всички участници получиха грамоти и награди, осигурени от ОДМВР – Видин. Организаторите изразиха благодарност към училищата за доброто сътрудничество през учебната година.

Инициативата е част от Националната програма „Работа на полицията в училищата“, която цели да изгради у децата навици за безопасно поведение и уважение към правилата.

Програмата се реализира от години и се приема положително както от учениците, така и от техните родители и учители.

Споделете тази статия

Вашата реклама тук
Размери: 336x280 px

Абонирайте се

С натискането на бутона „Абониране“ потвърждавате, че сте прочели нашата Политика за поверителност.
Call Now Button